Logo regionálního portálu regionveselsko.cz

Regionální zpravodajství

Městské koupaliště ve Veselí čeká na příznivé počasí, držitelé Karty občana zaplatí poloviční vstupné

Veselí nad Moravou
pondělí 22.6.2026

Ilustrační foto
Autor: Veselí nad Moravou

Městské koupaliště ve Veselí nad Moravou je po technické i provozní stránce připraveno na zahájení letošní sezóny.

Areál je nachystán přivítat první návštěvníky, termín otevření však bude záviset na aktuálním vývoji počasí. Jakmile budou podmínky pro provoz koupaliště příznivé, budeme veřejnost o zahájení sezóny neprodleně informovat.

Současně připomínáme výhodu určenou obyvatelům Veselí nad Moravou. Držitelé Karty občana MOJE VESELÍ mohou i v letošní sezóně využít 50% slevu na vstupném na městské koupaliště. Díky této výhodě zaplatí za celodenní vstup pouze polovinu běžné ceny.

Karta občana MOJE VESELÍ je vydávána zdarma a kromě zvýhodněného vstupného na koupaliště přináší svým držitelům také další benefity v městských zařízeních a při využívání vybraných městských služeb. Současně usnadňuje elektronickou komunikaci s městem prostřednictvím Portálu občana.

Pokud Kartu občana ještě nemáte, její vyřízení je jednoduché a zabere jen několik minut prostřednictvím Portálu občana města Veselí nad Moravou. Děkujeme za pochopení a věříme, že příznivé počasí umožní zahájit letošní koupací sezónu v nejbližším možném termínu.

TOP
Karel Kaňák, s.r.o. nabízí práci na pozici Nabízíme jistotu práce v řemeslné zakázkové výrobě v obci Rohatec

Nabízíme jistotu práce v řemeslné zakázkové výrobě

Karel Kaňák, s.r.o. Rohatec nabízí volné pracovní místo na plný úvazek (HPP). ➤ Stabilní práce v zakázkové výrobě pokrokové rodinné firmy, U nás budete pracovat na zajímavých produktech a ve skvělém kolektivu.   Při zakázkové…

Byl článek zajímavý?

Udělte článku hvězdičky, abychom věděli, co rádi čtete. Čím více hvězdiček, tím lépe.